12 відгуків
LED светильники и лампы
+380487890398
+380674742331

Світлодіодне освітлення в промисловості. Особливості прожектора COMBEE FLOOD

 

 

На великих промислових об'єктах внутрішнє освітлення території відіграє важливу роль, підтримує високий рівень робочих процесів. При правильному підборі освітлювальних приладів, скорочується витрата електроенергії, підвищується продуктивність праці співробітників і гарантується їх безпеку.

 

 


Які основні вимоги вибору промислових світильників?

Проектування правильного світла на території — складна схема, розподіляє яскравість світла, освітленість навколишніх предметів і робочих поверхонь. Продумана розстановка лід-прожекторів вигідна для всіх: для працівників — покращує умови робочої діяльності; для власників і керівництва — підвищує енергоефективність і продуктивність; для електриків і енергетиків — оптимізує витрати на експлуатацію і спрощує монтажні роботи.

 

 

Згідно всім інтересам виробничого процесу, до освітлювальних приладів висуваються основні вимоги:

  • LED-світильники повинні відповідати нормам освітленості і всім стандартам освітлюваного приміщення або складської території, враховуючи специфіку галузі і типу приміщення.
  • Правильний світло не повинен негативно впливати на здоров'я персоналу, спрямовані чи розсіюючі потоки світла роблять перебування на території більш комфортним і приємним.
  • Промислові джерела світла більш надійні порівняно з побутовими, не енерговитратні, прості в монтажі і обслуговуванні.
  • Світлодіодні лампи повністю відповідають складним умовам підприємств, що володіють підвищеною міцністю і герметичністю.

Світлодіодні світильники для виробничих приміщень, ціна яких лякає багатьох покупців на сучасному ринку, сміливо виправдовують і окупають свою вартість значною довговічністю і тривалою експлуатацією без мерехтіння.

Специфіка промислового освітлення полягає в тому, що воно обов'язково повинно бути рівномірним і економічним. До таких приладів можна віднести світлодіодний LED-світильник COMBEE FLOOD 5 000K , який об'єднує в собі всі інноваційні технології і являє собою надійний прожектор в міцному корпусі.


Надійний прожектор для вулиці та промисловості

Промисловий прожектор COMBEE FLOOD від виробника MAXUS характеризується відсутністю різких переходів від світлих до темних зон. Підвищена потужність дозволяє як в масштабному виробничому приміщенні, так і на великій складській площадці якісно підсвічувати всі необхідні місця. Спотворення натуральних кольорів — виключено.

 


Унікальні плюси вуличного світильника COMBEE FLOOD

  • Ефективний захист корпусу й елементів від навколишнього середовища.
  • Стабільна робота навіть при перепадах напруги.
  • Технологія охолодження перешкоджає перегріву і виходу з ладу пристрою.
  • Модульна технологія підвищує якість експлуатації.

Розглянемо більш детально переважні характеристики світлодіодної лампи.

Економічність. При освітленні цехів, складів, обладнання майданчиків або будь-якого призначення ми маємо справу з територією величезній площі. Тому споживання електроенергії безпосередньо впливає на виробничі витрати і, в якійсь мірі, на собівартість продукції. Використання енергоекономних LED-світильників COMBEE FLOOD знизить витрати на оплату рахунків до 50-90%.

Якісний світ. Модульні світильники зі світлодіодами при грамотному монтажі на певній відстані один від одного дозволяють забезпечити необхідні силу та рівномірність освітленості. Контрастність і перенесення кольорів збережена в період усього часу роботи пристрою. Також збережено здоров'я людей та підвищена продуктивність робочого процесу.

Довговічність. Промислові світильники піддаються несприятливих факторів: вібрації, вологості, пилу та ін Тому купити світлодіодний LED-світильник COMBEE FLOOD буде вірним рішенням для складних вуличних або виробничих умов. Завдяки особливостям світлодіодів і спеціально спроектованого корпусу, лід-прилад ефективно переносить всі особливості експлуатації.

Універсальність. При виборі світильників для специфічних просторів, необхідно враховувати температуру використання. Наприклад, люмінесцентні малоефективні при низьких і високих температурах. Для відкритого простору або освітлення холодильних установок також підходящим буде світлодіодний прожектор COMBEE FLOOD, працює у великому температурному діапазоні.

 

Економити на безпеці або шукати дешеві аналоги не варто при функціонуванні виробничих процесів. LED-світильники промислові ТМ MAXUS дозволять знизити енергоспоживання при підвищенні якості освітлення!
 

Інші статті