9 відгуків
LED светильники и лампы
+380 (48) 789-03-98
+380 (67) 474-23-31

Кріпильні елементи

Кріпильні елементи

Будь-який ремонт житлового приміщення, організація освітлювальної системи або монтаж електротехнічної конструкції, незмінно пов'язане з використанням кронштейнів світильників і інших кріпильних елементів. Серед величезного розмаїття виробів, великою популярністю користується також гак на опору, скріпа бандажної стрічки, скоба та інші деталі. Вони повинні мати високу міцність, щоб забезпечити безпечну і довговічну експлуатацію електротехнічних систем як на професійному, масштабному рівні, так і на території приватних володінь.

Як вибрати кріпильні елементи?

В даний час пропонується величезна кількість різноманітних видів кріплень, головне завдання кожного — організувати міцне кріплення певних елементів та надати їм більшої естетичності. Особливі вимоги висуваються до виробів, експлуатація яких здійснюється в жорстких умовах, наприклад на вулиці, виробництві і т. п. Серед таких:

  • Кронштейн вуличного освітлення, який кріпиться на певну поверхню за допомогою болтів. Кронштейн світильника здатний витримати високі навантаження за умови, що монтаж зроблений правильно. Він може мати різний кут нахилу і діаметр основної труби.
  • Гак під бандажну стрічку використовується для кріплення до опор без отворів. Монтується за допомогою бандажної стрічки, може знадобитися скоба.
  • Смуга бандажна. Стрічка, виготовлена з металу, і призначена для фіксації різних гаків, власників і т. п.

Варто відзначити також поширеність комплектів для кріплень на опори, прохідних гаків і інших кріпильних виробів. Їх міцність і довговічність гарантується, якщо вони виготовлені з високоякісного металу. Важливою вимогою є наявність антикорозійного покриття, що актуально, якщо елемент експлуатується на вулиці.

Бандажні смуги та інші елементи в компанії Анді Електро

В даний час компанія Анді Електро займається виробництвом арматури СІП та електротехнічної продукції будь-якої складності, будучи безумовним лідером на Українському ринку.

Маючи власне виробництво, де використовується тільки сучасне обладнання, ми маємо можливість запропонувати покупцеві високоякісні кріпильні елементи будь-якої складності. В даному розділі представлені скоби, кронштейни вуличного освітлення, гаки на опору, гаки під бандажну стрічку і багато іншого. Оскільки всі вироби металеві, вони виготовлені з міцного металу і мають антикорозійне покриття, що значно продовжує термін їх служби навіть в жорстких умовах експлуатації

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner