9 відгуків
LED светильники и лампы
+380 (48) 789-03-98
+380 (67) 474-23-31

Таймери, реле часу

Розділ з сучасною мікропроцесорною технікою дуже популярний у наших клієнтів. Тут можна придбати багатофункціональні програмовані реле і таймери для електричних мереж. В наявності є однофазні і трифазні прилади. Продукція відповідає самим жорстким стандартам якості і готова до інтенсивної експлуатації. А налагоджені контакти з постачальниками і виробниками дозволяють нам реалізовувати її за дуже доступними цінами.

 

Однофазні і трифазні багатофункціональні реле

 

В даному розділі нашого сайту представлено більше десятка програмованих реле і таймерів. Це багатофункціональні однофазні і трифазні пристрої, призначені для електричних мереж і забезпечують їх стабільну роботу. Обладнання оперативно реагує на коливання напруги та у разі необхідності проводить відключення живлення. Ви можете підібрати саме той тип одно-або трифазний реле, яке повністю задовольняє вимогам вашої електричної ланцюга і зможе впоратися з потенційною навантаженням. Розібратися в асортименті мікропроцесорної техніки завжди готові допомогти менеджери-консультанти магазину «АНДІ ЕЛЕКТРО». Зв'яжіться з ними по телефону і отримаєте відповіді на всі питання, що цікавлять вас.

 

Програмовані таймери для електричних мереж

 

Щоб замовити багатофункціональні програмовані реле і таймери для електричних мереж, достатньо оформити заявку через сайт або в телефонному режимі. Продукція від перевірених виробників порадує вас своїми експлуатаційними характеристиками, зручністю підключення/управління/обслуговування. На все обладнання є відповідні сертифікати. Доставляємо замовлення по Україні, також ви можете забрати товар самовивозом в Одесі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner