12 відгуків
LED светильники и лампы
+380487890398
+380674742331

Лампи ртутно-вольфрамові

Головна особливість ламп ртутно-вольфрамових Е27 і Е40 — вони заповнені газом, покриті зсередини спеціальним розчином (люмінофором). У колбу зі скла вставляється ртутна пальник, виконана з кварцового матеріалу, з якою з'єднується вольфрамова нитка розжарення. Суміш вольфраму і люмінесцентних променів забезпечують колірне сприйняття, роблячи світіння приємним для людських очей. Одна з відмінних рис — висока якість світлового потоку і світлопередачі. Активно використовуються для освітлення побутових і промислових об'єктів.

 

Особливості ламп ртутно-вольфрамових Е27 і Е 40

 

Одне з головних переваг ламп ртутно-вольфрамових Е27 і Е 40 — можливість живлення безпосередньо від промислової мережі. Робочий ресурс представлених виробів безпосередньо залежить від міцності вольфрамової нитки і становить близько 25 тис. годин. Світлова передача становить близько 55 люмен/ват.
Серед основних особливостей варто виділити холодну світлопередачу. Також варто відзначити, що лампи з використанням вольфраму і ртуті не відразу розпалюються на повну потужність. Залежно від модифікації їм необхідно, як мінімум, 3-4 хвилини.

 

Прилади для освітлення побутових і промислових об'єктів

 

Лампи ртутно-вольфрамові Е27 і Е 40 активно використовуються для освітлення побутових і промислових об'єктів, але менш потужні модельні модифікації застосовні і для офісів. Активно підходять для:

- паркових зон;
- будівельних майданчиків;
- зовнішніх і критих автомобільних стоянок;
- в парниках і теплицях.

Варто відзначити, що моделі цього типу можуть застосовуватися без використання пускорегулювального обладнання. Також можлива експлуатація даних виробів замість стандартних ламп розжарювання для освітлення побутових і промислових об'єктів.