9 відгуків
LED светильники и лампы
+380 (48) 789-03-98
+380 (67) 474-23-31

Вироби та матеріали для монтажу

Кожен майстер знає, що для того, щоб всі роботи були виконані якісно і швидко, необхідно підібрати висококласні інструменти. Представляємо вам широкий асортимент різноманітних товарів для електромонтажу, який відкриває для вас відмінні можливості для вибору. Зокрема, у нас ви зможете придбати наступні елементи:

  • DIN-рейки, ізолятори і шини;
  • кабельні вводи, стяжки, кліпси, майданчики і коробки монтажні;
  • клеми, клемні колодки і ковпачки;
  • кнопки, перемикачі та індикатори;
  • наконечники і коннектори розрізні;
  • термоусадочні трубки, ізолента та шини нульові.

 

Товари та інструменти для електромонтажу

 

Серед безлічі різнопланових переваг товарів та інструментів для електромонтажу обов'язково слід виділити їх високі експлуатаційні характеристики і доступну для кожного ціну. Їх оцінили і професійні майстри, і звичайні користувачі. Якісні кабельні стяжки і коробки, відмінні ізолятори та шини стануть вашими кращими помічниками під час роботи. Вони дуже функціональні, так що ви без проблем зможете виконати будь-яку технічну задачу. Крім того, всі моделі наділені легким вагою і ергономічним дизайном — їх приємно тримати в руках і зручно працювати навіть на протязі довгого часу.

 

Кабельні стяжки, коробки, ізолятори і шини

 

Найбільш популярними на сучасному ринку товарів та інструментів для електромонтажу є кабельні стяжки, коробки, ізолятори і шини. Всі ці моделі зручні у використанні й забезпечать високий рівень захисту. Вироби мають відмінну термостійкість, так що без проблем витримають будь-які перепади температур. Вони наділені величезною довговічністю, так що будуть служити вам протягом тривалого часу.
 

1 2 ... 31

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner